TONA Expert

3/8" zástrčná plochá hlavice 5,5 mm TONA Expert
-10%

3/8" zástrčná plochá hlavice 5,5 mm TONA Expert

3/8" zástrčná plochá hlavice 5,5 mm Vykované z chrom-vanadové oceli s napevno zalisovaným bitem Povrchová úprava leštěný chrom.
4,25 €
Skladom u dodávateľa >17 ksTermín expedície 1-3 dni
Ráčna 1/4" s přepínací páčkou celokovová TONA Expert E030508T
-10%

Ráčna 1/4" s přepínací páčkou celokovová TONA Expert E030508T

Ráčna 1/4" s přepínací páčkou celokovová TONA Expert E030508T ISO 3315 - DIN 3122 Ráčnový mechanismus se 72 zuby Délka kroku zpětného chodu ráčny 5° Zajišťovací mechanismus hlavice na ovládacím čtyřhranu ...
24,79 €
Skladom u dodávateľa >17 ksTermín expedície 1-3 dni
Šroubovák plochý standardní TONA Expert E165479T
-10%

Šroubovák plochý standardní TONA Expert E165479T

Šroubovák plochý standardní TONA Expert E165479T NF ISO 2380-1 - NF ISO 2380-2 - DIN 5263 Ergonomická bimateriální rukojeť pro pohodlné a pevné držení Barevný kód typu hrotu – červená barva Dřík kulatého průřezu z chrom-vanadové...
4,96 €
Skladom u dodávateľa >19 ksTermín expedície 1-3 dni
Oboustranný otevřený klíč 36x41mm TONA Expert E113286T
-10%

Oboustranný otevřený klíč 36x41mm TONA Expert E113286T

Oboustranný otevřený klíč 36x41mm TONA Expert E113286T ISO 691 - ISO 1711-1 - ISO 3318 - ISO 10102 - DIN 3110 Ústí klíče vykloněné o 15° od osy těla klíče (pracovní úhel 30°) Vykované z chrom-vanadové oceli Chromovaný...
43,21 €
Skladom u dodávateľa >11 ksTermín expedície 1-3 dni
Boční štípací kleště s jednostranným střihem TONA Expert
-10%

Boční štípací kleště s jednostranným střihem TONA Expert

Boční štípací kleště s jednostranným střihem Zúžené čelisti umožňují práci v prostorech s omezeným přístupem Tvar ostří pro čistý a přesný střih Ergonomické bimateriální rukojeti s měkčeným povrchem pro pevný stisk Celková...
21,17 €
Skladom u dodávateľa >10 ksTermín expedície 1-3 dni
Nástrčná 12hranná hlavice 1/2" 24mm TONA Expert E117067T
-9%

Nástrčná 12hranná hlavice 1/2" 24mm TONA Expert E117067T

Nástrčná 12hranná hlavice 1/2" 24mm TONA Expert E117067T ISO 2725 - DIN 3124 Vykované z chrom-vanadové oceli Chromovaný leštěný povrch Profil Maxi Drive: utahovací/povolovací moment je přenášen na stěnu a ne na hranu matice...
2,83 €
Skladom u dodávateľa >12 ksTermín expedície 1-3 dni
1/2" Nástrčná hlavice TRX E 12 TONA Expert
-10%

1/2" Nástrčná hlavice TRX E 12 TONA Expert

1/2" Nástrčná hlavice TRX E 12 Vyrobené z chrom-vanadové oceli Výhradně pro ruční použití Povrchová úprava leštěný chrom
8,58 €
Skladom u dodávateľa >20 ksTermín expedície 1-3 dni
74dílná sada pro šroubování s ráčnovým šroubovákem v modulu Tona Expert E121105T
-10%

74dílná sada pro šroubování s ráčnovým šroubovákem v modulu Tona Expert E121105T

74dílná sada pro šroubování s ráčnovým šroubovákem v modulu Tona Expert E121105T Sada obsahuje: multibitový ráčnový šroubovák E160802 s bity: plochý 4; 5,5; 6 mm, křížový Phillips PH1; PH2, křížový Pozidriv PZ1; PZ2 9dílná sada...
129,88 €
Skladom u dodávateľa >14 ksTermín expedície 1-3 dni
Izolované VDE kombinační kleště 200 mm TONA Expert
-10%

Izolované VDE kombinační kleště 200 mm TONA Expert

Izolované VDE kombinační kleště 200 mm Univerzální kleště pro přidržování materiálu a štípání drátů, kabelů apod. Certifikované rukojeti v souladu s normou EN60900 do 1000V Speciálně konstruované pro zajištění dokonalého výkonu při...
28,88 €
Skladom u dodávateľa >15 ksTermín expedície 1-3 dni
Prázdný modul na nářadí (viz. E111100T) Tona Expert E010509T
-10%

Prázdný modul na nářadí (viz. E111100T) Tona Expert E010509T

Prázdný modul na nářadí (viz. E111100T) Tona Expert E010509T Modul je prázdný Neobsahuje vyobrazené nářadí
16,29 €
Skladom u dodávateľa >12 ksTermín expedície 1-3 dni
Kliešťový multimeter TONA Expert
-10%

Kliešťový multimeter TONA Expert

Kliešťový multimeter Kliešťový multimeter pre autoservis a priemyselnú údržbu Bezkontaktné meranie prúdu, odolné voči nepriaznivým podmienkam Test diód Funkcia uchovávania údajov Ochrana proti preťaženiu Dve 3V batérie sú...
150,42 €
Skladom u dodávateľa >15 ksTermín expedície 1-3 dni
Páskový klíč s páskou plněnou vlákny TONA Expert
-10%

Páskový klíč s páskou plněnou vlákny TONA Expert

Páskový klíč s páskou plněnou vlákny Pro montáž olejových filtrů a potrubí Ocelová rukojeť Chromovaný pískovaný povrch Páska plněná vlákny Kapacita: průměr v rozsahu 30 až 160 mm
23,50 €
Skladom u dodávateľa >12 ksTermín expedície 1-3 dni
Elektrikářské nůžky s bimateriální rukojetí TONA Expert
-10%

Elektrikářské nůžky s bimateriální rukojetí TONA Expert

Elektrikářské nůžky s bimateriální rukojetí Dlouhé čepele se žlábkem pro zastřihávání kabelu Nerezové čepele Ergonomické bimateriální rukojeti Celková délka: 145 mm Celková hmotnost: 65 g
17,17 €
Skladom u dodávateľa >20 ksTermín expedície 1-3 dni
1/2" Průmyslová zástrčná šestihranná hlavice 8 mm TONA Expert
-10%

1/2" Průmyslová zástrčná šestihranná hlavice 8 mm TONA Expert

1/2" Průmyslová zástrčná šestihranná hlavice 8 mm Speciálně konstruovaná pro vysokou odolnost vůči rázům při použití na utahovacích strojích Vykovaná z jednoho kusu chrom-molybdenové oceli Pro bezpečné použití vždy hlavici zajistěte...
12,92 €
Skladom u dodávateľa >10 ksTermín expedície 1-3 dni
Prázdný modul na nářadí (viz. E080801T) Tona Expert E010504T
-10%

Prázdný modul na nářadí (viz. E080801T) Tona Expert E010504T

Prázdný modul na nářadí (viz. E080801T) Tona Expert E010504T Modul je prázdný Neobsahuje vyobrazené nářadí
16,29 €
Skladom u dodávateľa >10 ksTermín expedície 1-3 dni
Posuvné měřítko 1/20 TONA Expert
-10%

Posuvné měřítko 1/20 TONA Expert

Posuvné měřítko 1/20 Přesnost 1/20 - 0,05 mm Měření v rozsahu do 150 mm Pro měření vnější a vnitřních rozměrů a hloubky Dodáváno v ochranném pouzdře společně s certifikátem shody s DIN
31,08 €
Skladom u dodávateľa >15 ksTermín expedície 1-3 dni
6hranná 3/8" hlavice N° 13 TONA Expert E030942T
-10%

6hranná 3/8" hlavice N° 13 TONA Expert E030942T

6hranná 3/8" hlavice N° 13 TONA Expert E030942T ISO 2725-1 - DIN 3124 - ISO 1174-1 - ISO 1711-1 - ISO 691 Vykované z chrom-vanadové oceli 6hranný profil Maxi Drive: díky němu je síla přenášena na stěny a ne na hrany matic/ hlav...
2,71 €
Skladom u dodávateľa >12 ksTermín expedície 1-3 dni
6dílná sada šroubováků ploché + Phillips TONA Expert E160902T
-10%

6dílná sada šroubováků ploché + Phillips TONA Expert E160902T

6dílná sada šroubováků ploché + Phillips TONA Expert E160902T 4x ploché: 2,5 x 75 - 3 x 75 - 4 x 100 - 5,5 x 125 mm 2x křížové Phillips®: PH1 x 100 - PH2 x 125
33,79 €
Skladom u dodávateľa >20 ksTermín expedície 1-3 dni
3/4" 6hranná průmyslová hlavice 38 mm CrMo TONA Expert
-10%

3/4" 6hranná průmyslová hlavice 38 mm CrMo TONA Expert

3/4" 6hranná průmyslová hlavice 38 mm CrMo Speciálně konstruovaná pro vysokou odolnost vůči rázům při použití na utahovacích strojích Vykovaná z jednoho kusu chrom-molybdenové oceli Pro bezpečné použití vždy hlavici zajistěte pomocí...
16,87 €
Skladom u dodávateľa >11 ksTermín expedície 1-3 dni
Celokovová 1/2" ráčna s přepínací páčkou TONA Expert E032709T
-10%
Výpredaj

Celokovová 1/2" ráčna s přepínací páčkou TONA Expert E032709T

Celokovová 1/2" ráčna s přepínací páčkou TONA Expert E032709T ISO 3315 - DIN 3122 Ráčnový mechanismus se 72 zuby Délka kroku zpětného chodu ráčny 5° Zajišťovací mechanismus hlavice na ovládacím čtyřhranu Přepínací páčka: po přepnutí ukazuje...
31,13 €
Skladom u dodávateľa >12 ksTermín expedície 1-3 dni
Ráčnový očkoplochý klíč s přepínací páčkou 8x8mm TONA Expert E113301T
-10%

Ráčnový očkoplochý klíč s přepínací páčkou 8x8mm TONA Expert E113301T

Ráčnový očkoplochý klíč s přepínací páčkou 8x8mm TONA Expert E113301T ISO 691 - ISO 1711-1 Pracovní úhel ráčnového mechanismu (úhel kroku zpětného chodu) 5° 12hranné očko vyhnuté 15° Ústí klíče vykloněné o 15° od osy těla...
13,62 €
Skladom u dodávateľa >19 ksTermín expedície 1-3 dni
Klíč oboustranný očkový 30x32 mm DIN 838 vyhnutý 75° TONA Expert E117376T
-10%

Klíč oboustranný očkový 30x32 mm DIN 838 vyhnutý 75° TONA Expert E117376T

Klíč oboustranný očkový 30x32 mm DIN 838 vyhnutý 75° TONA Expert E117376T ISO 691 - ISO 1711-1 - ISO 3318 - ISO 10104 - DIN 838 Očka vyhnutá 70° umožňují povolování/ utahování zapuštěných šroubů/matic 12hranná očka s profilem...
26,04 €
Skladom u dodávateľa >11 ksTermín expedície 1-3 dni
Otevřený oboustranný klíč DIN 895 27x30 mm TONA Expert
-10%

Otevřený oboustranný klíč DIN 895 27x30 mm TONA Expert

Otevřený oboustranný klíč DIN 895 27x30 mm Ústí klíče vykloněné o 15 stupňů od osy těla klíče (pracovní úhel 30 stupňů) Vykovené z kvalitní karbonové oceli Povrchová úprava: fosfátování Celková délka: 275 mm Celková hmotnost:...
9,04 €
Skladom u dodávateľa >11 ksTermín expedície 1-3 dni
1/2" Sada hlavic průmyslových, 17dílná TONA Expert E041603
-10%
Výpredaj

1/2" Sada hlavic průmyslových, 17dílná TONA Expert E041603

1/2" Sada hlavic průmyslových, 17dílná Kufřík s kovovými přezkami a panty umožňující uložení v zásuvce pojízdné skříně Součástí dodávky jsou pojistné kolíčky a O - kroužky Rozměry hlavic: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27...
199,79 €
Skladom u dodávateľa >13 ksTermín expedície 1-3 dni
Na vašom súkromí nám záleží Používame súbory cookie a podobné nástroje, ktoré sú nevyhnutné na to, aby sme vám umožnili nakupovať, zlepšovali váš zážitok z nakupovania a mohli poskytovať naše služby.
Viac informácií Menej informácií