TONA Expert

6hranná hlavice 1" N°70 TONA Expert E034107T
-10%

6hranná hlavice 1" N°70 TONA Expert E034107T

6hranná hlavice 1" N°70 TONA Expert E034107T ISO 2725-1 - DIN 3124 Vykované z chrom-vanadové oceli Chromovaný matný povrch Výhradně pro ruční použití
93,54 €
Skladom u dodávateľa >10 ksTermín expedície 1-3 dni
6hranná zástrčná hlavice 1/2" 8mm TONA Expert E031905T
-10%

6hranná zástrčná hlavice 1/2" 8mm TONA Expert E031905T

6hranná zástrčná hlavice 1/2" 8mm TONA Expert E031905T ISO 2725-1 - DIN3124 - ISO 1174-1 Vykované z chrom-vanadové oceli Chromovaný leštěný povrch
4,62 €
Skladom u dodávateľa >10 ksTermín expedície 1-3 dni
6hranná 3/8" hlavice N° 18 TONA Expert E030947T
-9%

6hranná 3/8" hlavice N° 18 TONA Expert E030947T

6hranná 3/8" hlavice N° 18 TONA Expert E030947T ISO 2725-1 - DIN 3124 - ISO 1174-1 - ISO 1711-1 - ISO 691 Vykované z chrom-vanadové oceli 6hranný profil Maxi Drive: díky němu je síla přenášena na stěny a ne na hrany matic/ hlav...
2,83 €
Skladom u dodávateľa >19 ksTermín expedície 1-3 dni
3/8" zástrčná hlavice TORX T50 TONA Expert
-10%

3/8" zástrčná hlavice TORX T50 TONA Expert

3/8" zástrčná hlavice TORX T50 Vykované z chrom-vanadové oceli s napevno zalisovaným bitem Povrchová úprava leštěný chrom.
3,79 €
Skladom u dodávateľa >14 ksTermín expedície 1-3 dni
Nástrčná 6hranná hlavice 1/2" 24mm TONA Expert E117252T
-9%

Nástrčná 6hranná hlavice 1/2" 24mm TONA Expert E117252T

Nástrčná 6hranná hlavice 1/2" 24mm TONA Expert E117252T ISO 2725 - DIN 3124 Vykované z chrom-vanadové oceli Chromovaný leštěný povrch Pro?l Maxi Drive: utahovací/povolovací moment je přenášen na stěnu a ne na hranu matice ...
2,83 €
Skladom u dodávateľa >19 ksTermín expedície 1-3 dni
1/2" 6hranná průmyslová hlavice 15 mm CrMo TONA Expert
-10%

1/2" 6hranná průmyslová hlavice 15 mm CrMo TONA Expert

1/2" 6hranná průmyslová hlavice 15 mm CrMo Speciálně konstruovaná pro vysokou odolnost vůči rázům při použití na utahovacích strojích Vykovaná z jednoho kusu chrom-molybdenové oceli Pro bezpečné použití vždy hlavici zajistěte pomocí...
6,87 €
Skladom u dodávateľa >15 ksTermín expedície 1-3 dni
3/4" 6hranná průmyslová hlavice 29 mm CrMo TONA Expert
-10%

3/4" 6hranná průmyslová hlavice 29 mm CrMo TONA Expert

3/4" 6hranná průmyslová hlavice 29 mm CrMo Speciálně konstruovaná pro vysokou odolnost vůči rázům při použití na utahovacích strojích Vykovaná z jednoho kusu chrom-molybdenové oceli Pro bezpečné použití vždy hlavici zajistěte pomocí...
12,46 €
Skladom u dodávateľa >14 ksTermín expedície 1-3 dni
Náhradní torzní adaptér pro E100103 TONA Expert
-10%

Náhradní torzní adaptér pro E100103 TONA Expert

Náhradní torzní adaptér pro  E100103 Slouží pro násobič momentu 1500 Nm k nahrazení ulomených torzních adaptérů Torzní adaptér chránící vnitřní mechanismus před poškozením Při přetížení vstupního momentu dojde k utržení adapréru a...
64,00 €
Skladom u dodávateľa >9 ksTermín expedície 1-3 dni
1/2" Nástrčná hlavice TRX E 18 TONA Expert
-10%

1/2" Nástrčná hlavice TRX E 18 TONA Expert

1/2" Nástrčná hlavice TRX E 18 Vyrobené z chrom-vanadové oceli Výhradně pro ruční použití Povrchová úprava leštěný chrom
8,83 €
Skladom u dodávateľa >12 ksTermín expedície 1-3 dni
Nástrčná 12hranná hlavice 1/2" 14mm TONA Expert E117057T
-10%

Nástrčná 12hranná hlavice 1/2" 14mm TONA Expert E117057T

Nástrčná 12hranná hlavice 1/2" 14mm TONA Expert E117057T ISO 2725 - DIN 3124 Vykované z chrom-vanadové oceli Chromovaný leštěný povrch Profil Maxi Drive: utahovací/povolovací moment je přenášen na stěnu a ne na hranu matice...
2,62 €
Skladom u dodávateľa >20 ksTermín expedície 1-3 dni
1/2" 6hranná průmyslová hlavice 24 mm CrMo TONA Expert
-10%

1/2" 6hranná průmyslová hlavice 24 mm CrMo TONA Expert

1/2" 6hranná průmyslová hlavice 24 mm CrMo Speciálně konstruovaná pro vysokou odolnost vůči rázům při použití na utahovacích strojích Vykovaná z jednoho kusu chrom-molybdenové oceli Pro bezpečné použití vždy hlavici zajistěte pomocí...
9,50 €
Skladom u dodávateľa >14 ksTermín expedície 1-3 dni
12hranná 1/4" hlavice 7/32" TONA Expert E113741T
-9%

12hranná 1/4" hlavice 7/32" TONA Expert E113741T

12hranná 1/4" hlavice 7/32" TONA Expert E113741T ISO 2725-1 - DIN 3124 Vykované z chrom-vanadové oceli Chromovaný leštěný povrch Profil Maxi Drive: utahovací/povolovací moment je přenášen na stěnu a ne na hranu...
2,08 €
Skladom u dodávateľa >19 ksTermín expedície 1-3 dni
13dílná sada 1/4" hlavic na liště TONA Expert E194675T
-10%

13dílná sada 1/4" hlavic na liště TONA Expert E194675T

13dílná sada 1/4" hlavic na liště TONA Expert E194675T 13x 1/4" 6hranné hlavice: 4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14 mm Dodávána na kovové liště
13,62 €
Skladom u dodávateľa >15 ksTermín expedície 1-3 dni
3/4" 6hranná průmyslová hlavice 32 mm CrMo TONA Expert
-10%

3/4" 6hranná průmyslová hlavice 32 mm CrMo TONA Expert

3/4" 6hranná průmyslová hlavice 32 mm CrMo Speciálně konstruovaná pro vysokou odolnost vůči rázům při použití na utahovacích strojích Vykovaná z jednoho kusu chrom-molybdenové oceli Pro bezpečné použití vždy hlavici zajistěte pomocí...
25,33 €
Skladom u dodávateľa >13 ksTermín expedície 1-3 dni
Zástrčná hlavice 1/2" TRX T30 TONA Expert E031921T
-10%

Zástrčná hlavice 1/2" TRX T30 TONA Expert E031921T

Zástrčná hlavice 1/2" TRX T30 TONA Expert E031921T ISO 1174-1 Vykované z chrom-vanadové oceli Chromovaný leštěný povrch
4,62 €
Skladom u dodávateľa >18 ksTermín expedície 1-3 dni
Redukce průmyslová 3/4" - 1/2" TONA Expert
-10%

Redukce průmyslová 3/4" - 1/2" TONA Expert

Redukce průmyslová 3/4" - 1/2" Speciálně konstruovaná pro vysokou odolnost vůči rázům při použití na utahovacích strojích Vykovaná z jednoho kusu chrom-molybdenové oceli Pro bezpečné použití vždy hlavici zajistěte pomocí kolíčku a O -...
31,13 €
Skladom u dodávateľa >11 ksTermín expedície 1-3 dni
3/8" zástrčná křížová hlavice Phillips Ph1 TONA Expert
-10%

3/8" zástrčná křížová hlavice Phillips Ph1 TONA Expert

3/8" zástrčná křížová hlavice Phillips Ph1 Vykované z chrom-vanadové oceli s napevno zalisovaným bitem Povrchová úprava leštěný chrom.
4,25 €
Skladom u dodávateľa >20 ksTermín expedície 1-3 dni
Adaptér F1/2" x M3/4" TONA Expert E117263T
-10%

Adaptér F1/2" x M3/4" TONA Expert E117263T

Adaptér F1/2" x M3/4" TONA Expert E117263T ISO 3316 - DIN 3123 Vykované z chrom-vanadové oceli Chromovaný leštěný povrch Výhradně pro ruční použití
9,71 €
Skladom u dodávateľa >11 ksTermín expedície 1-3 dni
6hranná prodloužená 3/8" hlavice N° 14 TONA Expert E031509T
-10%

6hranná prodloužená 3/8" hlavice N° 14 TONA Expert E031509T

ISO 2725-1 - DIN 3124 - ISO 1174-1 - ISO 1711-1 - ISO 691 Vykované z chrom-vanadové oceli 6hranný profil Maxi Drive: díky němu je síla přenášena na stěny a ne na hrany matic/hlav šroubů Povrchová úprava leštěný chrom ...
7,00 €
Skladom u dodávateľa >19 ksTermín expedície 1-3 dni
1/2" Zástrčná hlavice 17 mm (délka 55 mm) TONA Expert
-10%

1/2" Zástrčná hlavice 17 mm (délka 55 mm) TONA Expert

1/2" Zástrčná hlavice 17 mm (délka 55 mm) Vyrobené z chrom-vanadové oceli s napevno zalisovaným bitem Výhradně pro ruční použití Délka: 55 mm
9,21 €
Skladom u dodávateľa >13 ksTermín expedície 1-3 dni
Univerzální 1/2" kardan TONA Expert E117264T
-10%

Univerzální 1/2" kardan TONA Expert E117264T

Univerzální 1/2" kardan TONA Expert E117264T ISO 3316 - DIN 3123 Vykovaný z chrom-vanadové oceli Chromovaný leštěný povrch Výhradně pro ruční použití
13,83 €
Skladom u dodávateľa >15 ksTermín expedície 1-3 dni
1/2" Průmyslová zástrčná šestihranná hlavice 10 mm TONA Expert
-10%

1/2" Průmyslová zástrčná šestihranná hlavice 10 mm TONA Expert

1/2" Průmyslová zástrčná šestihranná hlavice 10 mm Speciálně konstruovaná pro vysokou odolnost vůči rázům při použití na utahovacích strojích Vykovaná z jednoho kusu chrom-molybdenové oceli Pro bezpečné použití vždy hlavici zajistěte...
12,92 €
Skladom u dodávateľa >20 ksTermín expedície 1-3 dni
Nástrčná 12hranná hlavice 1/2" 36mm TONA Expert E032001T
-10%

Nástrčná 12hranná hlavice 1/2" 36mm TONA Expert E032001T

Nástrčná 12hranná hlavice 1/2" 36mm TONA Expert E032001T ISO 2725 - DIN 3124 Vykované z chrom-vanadové oceli Chromovaný leštěný povrch Profil Maxi Drive: utahovací/povolovací moment je přenášen na stěnu a ne na hranu matice...
15,50 €
Skladom u dodávateľa >15 ksTermín expedície 1-3 dni
Sada pro opravu 3/8" ráčny s přepínací páčkou TONA Expert E031704
-10%

Sada pro opravu 3/8" ráčny s přepínací páčkou TONA Expert E031704

Sada pro opravu 3/8" ráčny s přepínací páčkou TONA Expert E031704 Ovládací čtyřhran, 2x západka, přepínací páčka, 2x pružinka, 2x šroubek, krytka, váleček
14,00 €
Skladom u dodávateľa >18 ksTermín expedície 1-3 dni
Na vašom súkromí nám záleží Používame súbory cookie a podobné nástroje, ktoré sú nevyhnutné na to, aby sme vám umožnili nakupovať, zlepšovali váš zážitok z nakupovania a mohli poskytovať naše služby.
Viac informácií Menej informácií